Kontakt

Masz pytanie? Chcesz zaprosić zespół na koncert? Napisz lub zadzwoń!


Menedżer zespołu:
NEW DAY
Rafał Boniśniak
tel. +48 605 836 704
newday@newday.com.pl


Co nowego?

14.06.2016
NOWA PŁYTA - POD PRĄD- JUŻ JEST

OKLADKA.jpgNajnowsza płyta zespołu NEW DAY - POD PRĄD swoją premierę będzie miała 19 czerwca 2016 roku. Zamówienia można już składać przez stronę internetową portalu Chrześcijańskiegranie.pl lub klikając na poniższy link
ZAMÓWIENIA POD PRĄD30.11.2015
NAJWAŻNIEJSZA NAGRODA MUZYKI CHRZEŚCIJAŃŚKIEJ ROKU 2015 DLA NEW DAY!

male cd.jpgW dniach 27 i 28 listopada 2015 roku, w Warszawie odbyło się największe święto muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Festiwal Chrześcijańskie Granie to obecnie najważniejszy festiwal muzyki dobrej, promujący najważniejsze wydarzenia muzyczne sceny chrześcijańskiej.
W tym roku dodatkową rangę imprezy podniosła nagroda specjalna Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Najważniejszym wydarzeniem V Festiwalu Chrześcijańskie Granie był oczywiście Koncert Premier, gdzie zaprezentowało się 5 zespołów zakwalifikowanych we wcześniejszej selekcji przez czołowych dziennikarzy radiowych.
W tym roku Premierą 2015 roku, zdobywcą ZŁOTEGO KRĄŻKA, oraz nagrody specjalnej PREZYDENTA RP Andrzeja Dudy został utwór „POD PRĄD” zespołu NEW DAY.
To dla nas ogromne wyróżnienie i wielka radość


17.11.2015
NEW DAY I CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE!

news.jpgPiąty Festiwal Chrześcijańskie Granie odbędzie się w dniach od 27 do 28 listopada 2015 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. Miło nam że zespół NEW DAY będzie również obecny na scenie i zaprezentuje swój nowy kawałek zatytułowany: "POD PRĄD"


11.05.2015
DZIECI Z MIASTA WAU - NOMINACJA DO NAGRODY!

NEW.jpgNominacja dla NEW DAY na XXX MIĘDZYNARODOWYM KATOLICKIM FESTIWALU FILMÓW I MULTIMEDIÓW – NIEPOKALANÓW 2015. Teledysk do piosenki "DZIECI Z MIASTA WAU" nominowany do nagrody głównej. Reżyser Mike Wilczek oraz SWM MŁODZI ŚWIATU byli producentami tego wideoklipu. Bardzo się cieszymy z nominacji i czekamy na werdykt jury.


15.01.2015
PŁYTY NEW DAY NOMINOWANE!

thBW7FWUYM.jpg
PŁYTY - NOWY DZIEŃ i A ANIELI GRAJĄ nominowane do PŁYTY ROKU 2014 przez CHRZEŚĆIJAŃSKIE GRANIE! Już 20 stycznia na stronie
http://www.chrzescijanskiegranie.pl rusza plebiscyt „Chrześcijańskie Granie – płyta roku 2014″. Głosy będzie można oddawać od 20 stycznia do 25 lutego do 12.00 poprzez wysłanie sms-ów.
Partnerem głosowania jest RDN Małopolska, Kmdm.pl oraz serwis http://www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl
Polecamy! Liczymy na Wasze głosy!14.11.2014
KOLĘDUJ Z NEW DAY!

ndkoledy.jpgMiło nam poinformować że zespół zakończył nagrywanie najnowszej płyty z kolędami.
Płyta zatytułowana – „ A ANIELI GRAJĄ!” zawiera 11 cudownie wyśpiewanych kolęd przez Natalię Górkę, pulsujących dzięki perkusji Rafała Boniśniaka stanowią niezwykłą zachętę do wspólnego kolędowania. Przepiękne aranżacje Mirosława Bogonia, akustyczny skład z fortepianem, perkusją i basem, oddają klimat rodzinnego ciepła, który tak często towarzyszy nam przy wspólnym śpiewaniu Specjalnie na ta okazję zespół przygotował na płycie wersje 5 kolęd w wersji karaoke.
Jednocześnie w tym roku ukaże się specjalna edycja płyty tylko dla Magazynu Don Bosco.
Płyty dostępne w sprzedaży od 6 grudnia 2014.
O szczegółach poinformujemy wkrótce!


26.05.2014

newday.jpgBardzo się cieszymy i chwalimy!
II nagroda XXIX MIĘDZYNARODOWEGO KATOLICKIEGO FESTIWALU FILMÓW I MULTIMEDIÓW – NIEPOKALANÓW 2014
dla teledysku "Nowy Dzień" reż. Wojciech Konopka; producent: Fundacja LUX Veritatis TV TRWAM. Za innowacyjne podejście do odczytywania Znaków Czasu prowadzących do poznania Boga.

Polecamy:


Zobacz nagrodzony teledysk


23.04.2014
NOWY DZIEŃ - JUŻ JEST!

okladka.jpgNOWY DZIEŃ - pierwszy egzemplarz zszedł właśnie z taśmy! Mamy go w ręku - cudo!
Ty także możesz stać się już posiadaczem tej płyty! Jeszcze przed premierą!

ZAMÓW JUŻ DZIŚ09.04.2014
PREMIERA NOWEGO TELEDYSKU NEW DAY!

news strona 1.jpgW najbliższy piątek, 11 kwietnia, swoją ogólnopolską premierę będzie miał drugi wideoklip zespołu New Day do piosenki pt. „DZIECI Z MIASTA WAU”. Wspólnie z SWM Młodzi Światu i Chór Soli Deo Jasło promujemy akcję pomocy dzieciom ulicy z Sudanu Południowego. Właśnie 12 kwietnia przypada Światowy Dzień Dzieci Ulicy – razem możemy zrobić tak wiele!
Premiera wideoklipu już w piątek, a tymczasem zagłosuj na DZIECI Z MIASTA WAU na http://www.listazmoca.pl
– tylko do czwartku 12.00! Polecamy


12.09.2013
Nadszedł "NOWY DZIEŃ" - najnowszy teledysk już jest!

NEW DAY news 2.jpgZ wielką radością informujemy, że nasz najnowszy teledysk do piosenki promującej nową płytę zespołu jest już gotowy. Mamy nadzieję, że radość i energię, które czuliśmy podczas nagrań widać na naszym klipie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Z O B A C Z T E L E D Y S K!


28.08.2013
Zapowiedź nowej płyty NOWY DZIEŃ

NEW DAY 1strona.jpgZespół New Day opowiada o nowej płycie. Wywiady z muzykami ze studia podczas nagrań nowej płyty zatytułowanej NOWY DZIEŃ, która ukaże się na 10 -cio lecie istnienia zespołu.

Obejrzyj zwiastun


> archiwum newsów